Kwiaty na zamowienie

Powiedz kwiatami!

Czasami trudno opisać swe uczucia słowami, ale kwiatami możesz wyrazić wszystko. Jeśli chcesz pokazać komuś jak wiele dla Ciebie znaczy, wyrazić uznanie, pogratulować lub zaskoczyć miłym upominkiem, bukiet kwiatów z dostawą pod dom będzie dla Ciebie wspaniałym rozwiązaniem.

Oferujemy bukiety na zamówienie ze świeżych kwiatów, a ich wygląd zależy wyłącznie od Ciebie. Jeżeli lubisz tradycję, możemy wysłać bukiet czerwonych róż, a jeśli wolisz coś wyjątkowego, stworzymy dla Ciebie bukiet z egzotycznych kwiatów w nietypowym kształcie. Gdy tylko złożysz zamówienie, w ciągu 1-2  dni dostarczymy je pod podany adres wprost do rąk osoby, którą chcesz obdarować.

Kochamy kwiaty i uwielbiamy tworzyć z nich piękne kompozycje, a za ich pośrednictwem stawać się częścią najszczęśliwszych momentów w życiach naszych klientów.

Dlatego też jeśli nie potrafisz wyrazić swych uczuć słowami, chętnie pomożemy Ci tworząc piękną kwiatową niespodziankę w pudełku – zwłaszcza, jeżeli chcesz zaskoczyć kogoś miłym prezentem, ale uważasz, że zwyczajny bukiet to za mało. Nasze Flowerboxy tworzymy na zamówienie ze świeżych kwiatów – mogą być to barwne kompozycje z wielu egzotycznych gatunków lub przepiękne w swej prostocie pudełka pełne róż. Zamówienie dostarczamy w ciagu 7 dni na wybrany przez Ciebie adres.

Kwiaciarnia Florika zabezpiecza dane Twoje i każdego naszego Klienta. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami klauzuli informacyjnej, w której dokładnie opisujemy sposób działania w świetle obowiązków związanych z RODO.

Say it with flowers!

Zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych.

Kontakty:

ul. Ludwika Rydygiera 35

Wrocław 50-248

Tel.:  +48 (71) 366 09 01
e-mail : info@florika.pl


NIP: 8982228239

Godziny otwarcia:

Pn – Pt 09:00 – 19:00

Sb – 10:00 – 17:00

Nd – 10:00 – 15:00