O nas

spełniamy florystyczne fantazje

Witamy! Mimo że nasza kwiaciarnia we Wrocławiu jest stosunkowo młoda, mamy wieloletnie doswiadczenie w branże florystycznej. Od lat zajmujemy się florystyką ślubną, możemy się pochwalić ponad 200 zadowolonymi klientami. Od maja 2017 r. prowadzimy kwiaciarnię przy ul. Rydygiera we Wrocławiu. Można u nas kupić kwiaty cięte oraz gotowe bukiety, kwiaty doniczkowe, ceramikę i dekoracje dla domu. Wyjątkową ofertą naszej kwiaciarni są flower boxy ze świeżymi kwiatami. Tworzymy również wiązanki ślubne i aranżacje wesel. Co więcej każdy klient naszej kwiaciarni może się napić pysznej kawy, ponieważ łączymy u nas zamiłowanie do kwiatów, piękna i aromatu kawy, tworząc unikalną atmosferę. Mamy sporo pomysłów i mnóstwo inspiracji, bo nasza praca jest naszą pasją!

Będziemy zaszczyceni mogąc dobrać dla Państwa najpiękniejsze kwiaty jakie mamy w naszej ofercie. Staramy się oferować towary i usługi na najwyższym poziomie!

Każdy Klient znajdzie u nas kwiaty na szczególne  okazje. Oprócz kwiatów ciętych i doniczkowych oferujemy szeroką gamę pudełek do kwiatów formatu Flower Box, duży wybór osłonek i donic, ozdobnej ceramiki.

Będziemy zaszczyceni mogąc Państwu codziennie dobrać najpiękniejsze kwiaty jakie mamy w naszej ofercie. Staramy się oferować towary i swoje usługi na najwyższym poziomie!

Kwiaciarnia Florika specjalizuje się w:

– Kwiatach w pudełkach, tzw. Flower Box

– Bukietach i kompozycjach okolicznościowych

– Florystyce ślubnej

– Florystyce pogrzebowej

– Aranżacjach kwiatowych na zamówienia

Godziny otwarcia Kwiaciarni Florika:
Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 17:00
Niedziela: 10:00 – 14:00

ul. Ludwika Rydygiera, 35  

50-248 Wrocław

info@florika.pl

+48(71)-366-09-01