O nas

spełniamy florystyczne fantazje

Witamy! Mimo że nasza kwiaciarnia we Wrocławiu jest stosunkowo młoda, mamy wieloletnie doswiadczenie w branże florystycznej. Od lat zajmujemy się florystyką ślubną, możemy się pochwalić ponad 200 zadowolonymi klientami.

Od maja 2017 r. prowadzimy kwiaciarnię przy ul. Rydygiera we Wrocławiu. Można u nas kupić kwiaty cięte oraz gotowe bukiety, kwiaty doniczkowe, ceramikę i dekoracje dla domu. Wyjątkową ofertą naszej kwiaciarni są flower boxy ze świeżymi kwiatami.

Tworzymy również bukiety ślubne i aranżacje wesel. Co więcej każdy klient naszej kwiaciarni może się napić pysznej kawy, ponieważ łączymy u nas zamiłowanie do kwiatów, piękna i aromatu kawy, tworząc unikalną atmosferę. Mamy sporo pomysłów i mnóstwo inspiracji, bo nasza praca jest naszą pasją!

Będziemy zaszczyceni mogąc dobrać dla Państwa najpiękniejsze kwiaty jakie mamy w naszej ofercie. Staramy się oferować towary i usługi na najwyższym poziomie!

best florist

Poznajmy się

Nazywam się Galyna, jestem właścicielką Floriki  i chociaż przeprowadziłam się do Wrocławia w 2017 r., to florystyką zajmuję się już od ponad 10 lat. Dlatego też mimo, że Kwiaciarnia Florika ma niespełna 3 lata, moja marka, Florika – Decor & Floral Design, którą nazywam swoim “kwiatowym dzieckiem”, była założona w 2009 r.

Tak, florystyka jest moją pasją, a klienci – moją inspiracją. Uwielbiam tworzyć bukiety ślubne, a ponieważ lubię ciekawe kształty i świeże połączenia kolorów, wszystkie bukiety ślubne, które dotychczas zrobiłam i te, które są jeszcze przed mną, różnią się między soba, a każdy z nich jest unikatowy. Nie kopiuję innych florystów i staram się dodawać coś nowego do każdego kolejnego bukietu.

Być może to właśnie dlatego bukiet ślubny mojego autorstwa wygrał w konkursie w 2018 r  i zajął pierwsze miejsce spośród 40 innych bukietów. Moje Panny Młode mogą mieć pewność, że u mnie dostaną wyjątkowy bukiet ślubny zaprojektowany specjalnie dla nich.

Oprócz florystyki ślubnej, która jest moją ulubioną częścią pracy florystki, bardzo lubię fito design oraz green design, czyli projektowanie zielonej przestrzeni w mieszkaniach, lokalach biznesowych lub na zewnątrz (gastronomiczne ogródki). Jest to nowa dla mnie dziedzina, ale uwielbiam wyzwania i szybko się uczę. Już wkrótce będę mogła pochwalić się nowymi projektami zazielenienia we Wrocławiu.

ul. Ludwika Rydygiera, 35  

50-248 Wrocław

info@florika.pl

+48(71)-366-09-01