Florystyka ślubna

POZWÓL NAM STWORZYĆ TWOJ WYMARZONY BUKIET!

Dzień ślubu, to wyjątkowa okazja, kiedy zadbać trzeba o każdy najdrobniejszy szczegół, kiedy liczy się każdy element wystroju i każdy detal bukietu ślubnego.

Wierzymy, że każda dziewczyna zasługuje na bajkowe wesele oraz na bukiet ślubny jak ze snu!   Bo przecież każda z nas chce, żeby ten najważniejszy dzień w naszym w życiu był niezapomniany, idealny i najpiękniejszy .

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszą florystką . W trakcie spotkania pomożemy wybrać kolor przewodni wesela, dobrać kwiaty do bukietu ślubnego, a także wspólnie zaplanujemy budżet na oprawę florystyczną całego wydarzenia. 
W dzień ślubu pod wskazany adres dostarczymy  Twój bukiet  oraz wszystkie inne zamówione rzeczy: wianek, przypinkę dla Panna Młodego i bukiety dla druhen 

Bukiety i wiązanki ślubne

Bukiet ślubny jest istotnym elementem całego zestawu ślubnego, uzupełnia harmonijny wizerunek Panny Młodej . Pomożemy  w doborze bukietu ślubnego ponieważ musi akcentować jej urodę oraz fason i kolorystykę sukni ślubnej.

Dekoracja sal weselnych

Każdy klient jest wyjątkowy i ma indywidualną wizję. W zależności od miejsca, które dekorujemy z okazji wesela, wybieramy stosowne kompozycje. Ustawiamy je na stole Pary Młodej, stołach Gości oraz w innych charakterystycznych miejscach.

Polecamy również w naszym wykonaniu dekoracje ślubne, dekorowanie samochodów oraz piękne bramy ślubne, które z pewnością zachwycą wszystkich gości weselnych. 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Kwiaciarnia Florika zabezpiecza dane Twoje i każdego naszego Klienta. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami klauzuli informacyjnej, w której dokładnie opisujemy sposób działania w świetle obowiązków związanych z RODO.

Zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych.

Kontakty:

ul. Ludwika Rydygiera 35

Wrocław 50-248

Tel.:  +48 (71) 366 09 01
e-mail : info@florika.pl


NIP: 8982228239

Godziny otwarcia:

Pn – Pt 09:00 – 19:00

Sb – 10:00 – 17:00

Nd – 10:00 – 15:00